KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Kolteckningar 7473383
nr 747 3383
Kolteckningar
Conny Burman, Monogramssignerade CB, Sjölandskap, motivets mått: 12x16
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 19 mars 2012
kl 17:44:41
18/3 21:06:13